Maury Microwave CC-A-185292-MF RF Adapter, 1.85mm (m) to 2.92mm (f), DC-40GHz, ColorConnect Series
Part #59592.1
Condition:New
MFG #CC-A-185292-MF
Maury Microwave CC-A-185292-MF
Maury Microwave
Maury Microwave
Part #59592.1
Condition:New
MFG #CC-A-185292-MF
ColorConnect™ Precision Adapters are available in N Type, .5mm, 2.92mm, 2.4mm and 1.85mm in-series and between-series.
BrandMaury Microwave
SeriesColorConnect Series
Connector Type1.85mm(m) to 2.92mm(f)