Maury Microwave CC-A-24292-FF RF Adapter, 2.4mm (f) to 2.92mm (f), DC-40GHz, ColorConnect Series
Part #59597.1
Condition:New
MFG #CC-A-24292-FF
Maury Microwave CC-A-24292-FF
Maury Microwave
Maury Microwave
Part #59597.1
Condition:New
MFG #CC-A-24292-FF
ColorConnect™ Precision Adapters are available in N Type, .5mm, 2.92mm, 2.4mm and 1.85mm in-series and between-series.
BrandMaury Microwave
SeriesColorConnect Series
Connector Type2.4mm(f) to 2.92mm(f)