Maury Microwave CC-A-35N-FM RF Adapter, 3.5mm (f) to N (m), DC-18GHz, ColorConnect Series
Part #59615.1
Condition:New
MFG #CC-A-35N-FM
Maury Microwave CC-A-35N-FM
Maury Microwave
Maury Microwave
Part #59615.1
Condition:New
MFG #CC-A-35N-FM
ColorConnect™ Precision Adapters are available in N Type, .5mm, 2.92mm, 2.4mm and 1.85mm in-series and between-series.
BrandMaury Microwave
SeriesColorConnect Series
Connector Type3.5mm(f) to N(m)