Maury Microwave CC-A-35N-MF RF Adapter, 3.5mm (m) to N (f), DC-18GHz, ColorConnect Series
Part #59616.1
Condition:New
MFG #CC-A-35N-MF
Maury Microwave CC-A-35N-MF
Maury Microwave
Maury Microwave
Part #59616.1
Condition:New
MFG #CC-A-35N-MF
ColorConnect™ Precision Adapters are available in N Type, .5mm, 2.92mm, 2.4mm and 1.85mm in-series and between-series.
BrandMaury Microwave
SeriesColorConnect Series
Connector Type3.5mm(m) to N(f)