Maury Microwave SV-35-FF-38 Test Port Cable, 3.5mm (f-f), 38", 26.5GHz, Stability VNA Series
Part #59810.1
Condition:New
MFG #SV-35-FF-38
Maury Microwave SV-35-FF-38
Maury Microwave
Maury Microwave
Part #59810.1
Condition:New
MFG #SV-35-FF-38
Features and Benefits
  • Color-coded connectors reduce potential for connection mistakes
BrandMaury Microwave
Frequency26.5GHz
SeriesStability VNA Series
Cable End 13.5mm(f)
Cable End 23.5mm(f)
Cable Length38"